Akce

21. 12. 2023:
Darujte počítačový kurz ››

Darujete třeba:
- sebejistotu při přijímacím pohovoru
- pomoc při psaní bakalářky či diplomky
- pohodu v kancelářské práci
- základní orientaci v práci s počítačem
- poklidnější návrat do práce po mateřské

Individuální kurzy a konzultace, 82% státní dotace pro všechny – zaměstnance, OSVČ, studenty i nezaměstnané - viz Seznam kurzů

Napište si na helena [@] netart [.] cz o "voucher" na vstupní konzultaci, kde se dohodneme na náplni kurzu. Tato konzultace je bezplatná, fakturu na svůj podíl ceny obdržíte teprve až Vám úřad kurz schválí, nebo pokud se rozhodnete zafinancovat kurz sami.

Možnost individuálního kurzu mimo vypsané termíny na Vámi vybraném místě v ČR - zavolejte na 770 144 280

7. 7. 2023:
"Jsem v kurzu" - kurzy financované z 82% EU!!! ››

Dotované kurzy pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí. Objednejte včas a 82% ceny neplatíte. Zaplatíte jen částku uvedenou v Seznamu kurzů. Schválení dotace trvá 30 dní, proto neotálejte s objednáním.

Všechny kurzy jsou prezenční, maximálně 5 účastníků, často i individuální. Ke každému kurzu dárek - tříhodinová následná konzultace nad dotazy, které vás napadnou až po chvíli používání aplikace (do 1 roku od ukončení kurzu).

Možnost individuálního kurzu mimo vypsané termíny na Vámi vybraném místě v ČR - zavolejte na 770 144 280 nebo napište na helena [@] netart [.] cz.

20. 12. 2022 (platí do 31.12.):
Dárek na poslední chvíli? :-) – voucher na kurz "Bezpečně na internetu" - 380 Kč ››

Třeba pro starší rodiče? Nebo pro ty, kteří se chtějí dozvědět víc o "phishingu", "virech" a dalších záludnostech internetu. Povíme si hlavně o tom, jak se chovat, aby nás internetové hrozby neohrožovaly.

Bude to příjemné popovídání u kafíčka s ukázkami toho, na co je potřeba si dát pozor a s vysvětlováním souvisejících pojmů. Budeme se přizpůsobovat tomu, jak se ve skupince sejdeme. Skupinky po 2-5 posluchačích.

Program kurzu najdete v Seznamu kurzů, recenze viz recenze .
Sebou dobrou náladu, chuť dozvědět se něco nového, brýle, pokud je potřebujete. Počítač na toto školení netřeba, psací potřeby dostanete.
Termín si rezervujte na 770 144 280 nebo na helena [@] netart [.] cz

...Jako dárek si můžete rezervovat i kterýkoli z ostatních kurzů - kontaktujte mě na 770 144 280 nebo na helena [@] netart [.] cz

21. 12. 2021:
PF 2022

1. 12. 2021:
Uspořádání firemní agendy, formuláře, šablony ››

Firemní informační systém obvykle neřeší vše potřebné k chodu firmy. Z praktických i legislativních důvodů se hodně agendy vede v Excelu, všelijaké formuláře a smlouvy se připravují ve Wordu. Audit administrativních procesů umožní navrhnout takové uspořádání, aby se žádný údaj nemusel zadávat nadvakrát, aby si jedna tabulka dokázala načíst potřebná data z jiné, aby nebylo nutné dávat pozor, jestli se smlouva správně formátuje, jestli se chybně nepřečíslovává...

Připravím excelové formuláře, wordové šablony i pdf vyplňovací formuláře - každé z těchto řešení má svá specifika a vhodná volba je základ rychlé a efektivní administrativy v malé, střední i velké firmě.

Cíl není více krásných formulářů, cíl je méně "člověkohodin" strávených zbytečnou administrativou!

Odezva na již realizované: viz recenze
Bezplatnou úvodní konzultaci lze domluvit na 770 144 280 nebo přes MS Teams (wiesero [@] cvut [.] cz) nebo na helena [@] netart [.] cz

1. 1. 2021:
PF 2021

5. 5. 2020:
Online školení a konzultace ››

Online školení a konzultace přes MS Teams. Nemusíte nic instalovat, nemusíte se nikde registrovat. Stačí se domluvit a přes zaslaný odkaz zahájíme videokonferenci včetně možnosti sdílení plochy. Záleží na Vás, chcete-li jen probrat něco konkrétního, nebo chcete-li uspořádat kompletní školení.

Prosím, volejte na 770 144 280 nebo pište na helena [@] netart [.] cz, eventuálně mě kontaktujte přes MS Teams na wiesero [@] cvut [.] cz.

12. 3. 2020:
MS Teams pro vzdálenou spolupráci - nástup online výuky ››

MS Teams jako nástroj pro vzdálenou spolupráci. V souvislosti s nástupem online výuky a vzdálené spolupráce nabízím konzultace k používání MS Teams a podporu při testování funkčnosti.

1. 1. 2020:
PF 2020

21. 10. 2019:
Profesia Days - Praha ››

Zvažujete novou práci? Zvyšte svou cenu na trhu práce! Využijte nabídku spojenou s pražským veletrhem pracovních příležitostí Profesia Days! Stačí poslat do 30. 10. na helena [@] netart [.] cz svou poptávku po kterémkoli kurzu z nabídky. V předmětu uveďte "Profesia Days". Všichni zájemci budou kontaktováni a dle zájmu vypsány termíny.

1. 8. 2019:
Tematicky zaměřené firemní čtyřhodinové "minikurzy" ››

Nový program speciálně navržený pro firmy, jejichž zaměstnanci běžně používají aplikace MS Office na vyšší uživatelské úrovni. Čtyřhodinové tematicky zaměřené bloky mají za cíl zefektivnit práci, účastníci mohou konzultovat své konkrétní úlohy a optimalizovat pracovní postupy.

Nabídku zatím využila firma Alef Nula a Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze.

Kurzy se konají přímo u Vás ve firmě. V případě potřeby přivezeme mobilní učebnu (notebooky, klávesnice, myši, projektor).

Osnovy minikurzů ke stažení zde

7. 1. 2019:
Kurzy pro úředníky územních samosprávných celků ››

Vzdělávací programy mají akreditaci MV ČR a splňují podmínky zákona č. 312/2002 Sb. (povinná školení k prohlubování kvalifikace úředníků).

Kurzy se konají přímo u Vás nebo v blízké počítačové učebně (škole či knihovně). V případě potřeby přivezeme mobilní učebnu (notebooky, klávesnice, myši, projektor).

Oproti školení ve školicím středisku nabízíme individuální přístup. Před kurzem od uživatelů zjistíme konkrétní potřeby a cca týden po kurzu následuje další hodina individuální konzultace (bonus v ceně kurzu). Oproti E-learningu je tu osobní kontakt s lektorem, pomoc s nejasnostmi a okamžité odpovědi na Vaše otázky.

Výchozí cena za účastníka akreditovaného školení je u 4-hodinového kurzu 950 Kč a u 8-hodinového kurzu 1800 Kč. Toto platí při 3 účastnících kurzu, při vyšším počtu účastníků cena/os. dle dohody (sleva cca 100 Kč/os. za každého dalšího).

Osnovy akreditovaných kurzů ke stažení

Prosím, volejte na 770 144 280 nebo pište na helena [@] netart [.] cz

1. 1. 2019:
PF 2019

1. 7. 2018:
1. 7. - 31. 8. 2018 - prázdninové kurzy s hodinou individuální konzultace navíc ››

V době od 1. 7. - 31. 8. 2018 k absolvovaným kurzům navíc hodina individuální konzultace zdarma cca týden po konání kurzu - získáte tak možnost oživení probrané látky, připomenutí toho, co se zapomnělo a můžeme doladit řešení konkrétních problémů.

Léto je doba dovolených, ale může znamenat i trochu více volna na pracovišti, tak proč ho nevyužít k tomu, aby se člověk něco nového naučil a zefektivnil svoji práci?!

Prosím, volejte na 770 144 280 nebo pište na helena [@] netart [.] cz

2. 4. 2018:
Veselé Velikonoce!

31. 3. 2018:
31. 3. - 30. 6. 2018 - sleva na akreditované kurzy ››

V době od 31. 3. - 30. 6. 2018 nabízíme slevu na akreditované kurzy Office pro státní úředníky a úředníky místních samosprávních celků. Při větším počtu účastníků (více než 4 osoby) s každou další osobou klesne cena za osobu o 100 Kč oproti ceně uvedené v seznamu kurzů.

Prosím, volejte na 770 144 280 nebo pište na helena [@] netart [.] cz

17. 1. 2018:
17. 1. - 17. 3. 2018 - sleva 50% na úpravu Vašich textových dokumentů a prezentací ››

V době od 17. 1. do 17. 3. 2018 nabízím slevu 50% na úpravu Vašich textových dokumentů a prezentací - 300 Kč/h!

Vypracováváte diplomovou, bakalářskou anebo jinou práci ve Wordu? Potřebujete jí dát konečnou podobu, očíslovat kapitoly, vložit obsah, seznamy použité literatury, seznamy obrázků a grafů? Nevíte si rady s číslováním stránek nebo Vás zlobí zarovnávání textů a obrázků?
Kontaktujte mě! První doporučení je používat styly - bez použití nadpisů se v rozsáhlém strukturovaném dokumentu neobejdete a bez nich nevložíte obsah, bez nich neočíslujete kapitoly... Pokud si nejste jistí, ozvěte se raději dřív, než ztratíte čas marnými pokusy o nesprávné formátování, ručním číslováním kapitol či podobnými ošklivými věcmi :-)

Vytváříte prezentaci v Power Pointu? Nedaří se sjednotit její vzhled dle Vašich představ? Zadávání textů či tvorba diagramů zabírá neúměrně mnoho času? Rozhýbání prezentace pomocí animací a přechodů snímků nefunguje tak, jak chcete?
Kontaktujte mě! V Power Pointu si uživatel málokdy přijde sám na to, jak to tvůrci aplikace s tím vzhledem vlastně mysleli. Zpravidla si zažije nesprávné návyky, které sice vedou k jakžtakž fungující prezentaci, ale každá následná úprava vzhledu anebo obsahu pak může stát hodně práce.

Zadání může proběhnout zasláním dokumentu mailem s následným upřesněním nejasností po telefonu (pokud Vám jde o jednorázový výsledek a nepotřebujete se to naučit) nebo dokument pošlete mailem k nahlédnutí a úpravy pak pořešíme společně (pokud se chcete během té práce i něco naučit).

Prosím, volejte na 770 144 280 nebo pište na helena [@] netart [.] cz (pokud nemohu vzít telefon, ozvu se zpátky).

1. 1. 2018:
Novoroční nabídka: 8. - 12. 1. na Trutnovsku - první hodina konzultace MS Office za 70 Kč ››

V týdnu 8. - 12. 1. 2018 nabízíme firmám i jednotlivcům v Trutnově a okolí první hodinu konzultace MS Excel nebo Word za symbolickou cenu 70 Kč.

Záleží na Vás, kolik se toho za hodinu stihne probrat (pokud se dobře připravíte a rozmyslíte si, s čím pracujete nebo s čím zrovna bojujete, může Vám i samotná hodina přinést hodně užitku). A záleží samozřejmě na Vás, jestli usoudíte, že by pro Vás či Vaše zaměstnance měl smysl některý z nabízených kurzů anebo další konzultace.

Máte-li jakýkoli dotaz nebo si chcete rezervovat termín, volejte prosím na 603 157 885 nebo pište na helena [@] netart [.] cz.

22. 12. 2017:
Kurz astronavigace: víkend 20. - 21. 1. 2018 - 900 Kč  ››

Nejen prací a počítači živ je člověk :-)

Zveme Vás tedy na kurz Astronavigace, vedený astronomem Petrem Scheirichem z Ondřejovské hvězdárny.
Kurz je určen těm zájemcům o námořní plavbu a navigaci, kteří si chtějí vyzkoušet, jak se navigovalo dříve...

Kurz astronavigace pomocí sextantu sestává ze dvou bloků. (Každý blok trvá jeden den.)

Blok I má následující náplň:

  • Sférické souřadnice v astronavigaci
  • Práce se sextantem
  • V případě vhodného počasí praktické cvičení měření výšek
  • Metoda pravého poledne
  • Práce s Nautical Almanacem
  • Metoda interceptu

Důraz bude kladen na samostatné zvládnutí zpracování vybraných úloh od naměřených hodnot až po konstrukci poziční linie.

V bloku II, který je určen pouze pro absolventy bloku I, budou řešeny a procvičovány různé příklady.

Účastníci si přinesou: kalkulačku s goniometrickými funkcemi (pouze na blok II), pravoúhlý trojúhelník s ryskou, obyčejnou tužku a další psací potřeby.

Vhodné je také přinést si vlastní sextant (Davis Mark 3, Davis Mark 15, Davis Mark 25, Astra IIIB nebo Astra III professional a Nautical Almanac pro aktuální rok - není ale podmínkou).

Vypsané termíny pro kurz astronavigace:
20.1. blok I, 10-17hod., v sídle Marine4U, Mašatova 3, Praha 4
21.1. blok II, 10-17hod., v sídle Marine4U, Mašatova 3, Praha 4

Cena jednoho bloku je 500,- Kč při min. počtu 2 účastníků, cena obou dní je 900 Kč. Je možné vypsat další termíny. Vše po domluvě se školitelem.

Kontakt na školitele: petr.scheirich [@] gmail [.] com

21. 12. 2017:
Redesign webových stránek

         Ing. Helena Wieserová  
      E-mail: helena [@] netart [.] cz  
   Telefon: (+420) 770 144 280